Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń branży turystycznej w Europie. W tegorocznej imprezie wzięła udział grupa 50 uczniów naszej szkoły z klas 4FG, 4 Gp, 4FHp i 2 FT2p. Podczas 28. edycji targów uczniowie spotkali się z wystawcami z 50 krajów z pięciu kontynentów.  Uczestnicy wyjazdu mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą produktów i usług czołowych firm z Polski i zagranicy. Wśród wystawców znajdowały się: hotele, narodowe organizacje turystyczne, biura podróży, porty lotnicze, portale internetowe i wydawnictwa o tematyce turystycznej.

Zwiedzaniu  stoisk towarzyszyły degustacje potraw, deserów oraz napojów przygotowywanych na oczach widzów.

Skip to content