Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny Matematyka w obiektywie

Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny Matematyka w obiektywie

Szkolne grono matematyków zachęca do wzięcia udziału w XIII edycji konkursu MATEMATYKA w obiektywie 2022/2023.

  • Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny – MATEMATYKA W OBIEKTYWIE  – uczestnicy za pośrednictwem strony internetowej rejestrują się i wysyłają zdjęcia, którym przypisują nazwy (tytuły) związane z matematyką. Szczegółowe informacje, zgłoszenia i niesamowite galerie laureatów 2010-2021 na stronie: mwo.usz.edu.pl
  • Celem projektu jest budowanie wspólnej płaszczyzny pomiędzy matematyką a sztuką fotografii, wspomaganie edukacji matematycznej, myślenia matematycznego, popularyzowanie wiedzy i kultury matematycznej.
  • Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody a najciekawsze prace otrzymają również nominacje do wystaw i publikacji.
  • Termin zgłoszenia do konkursu (rejestracji w systemie i przekazanie plików ) upływa w dniu 1 listopada bieżącego roku.
Skip to content