Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

12-16 września 2022r. – tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych.

12-16 września 2022r. – tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych.

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie

Zachęcamy do pochylenia się nad tematyką profilaktyki chorób zakaźnych oraz  do poszerzenia wiedzy i umiejętności potrzebnych do dbania o zdrowie własne i najbliższych.

Prosimy o zapoznania się z materiałami informacyjnymi przygotowanymi przez Ministerstwo Edukacji i Nauki ze wsparciem Głównego Inspektoratu Sanitarnego, dotyczące „Tygodnia dla profilaktyki chorób zakaźnych”.

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/profilaktyka-chorob-zakaznych–materialy-informacyjne-gis

Linki do materiałów:

W naszej szkole akcja będzie polegała na przekazaniu uczniom informacji o tej inicjatywie przez wychowawców klas.

Skip to content