Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Wymiana listów w języku niemieckim

Wymiana listów w języku niemieckim

W grudniu ubiegłego roku nasi uczniowie wzięli udział w wymianie kartek świątecznych z rówieśnikami z Akademii Dobrej Edukacji w Jarocinie.

Nasza wymiana listowna nadal trwa. Jakiś czas temu otrzymaliśmy przesyłkę zawierającą list oraz informacje o Jarocinie w formie ulotek, a także gadżety związane z tym miastem.
W odpowiedzi uczniowie klas 3Cp i 2Mp przygotowali przesyłkę dla szkoły partnerskiej.

W wysłanej paczce znalazły się listy, napisane oczywiście w języku niemieckim, w których nasi uczniowie opisali szkołę, dodatkowe zajęcia, swoje hobby i zainteresowania, a także plany wakacyjne. Do przesyłki dołączyliśmy także broszury informacyjne na temat Zespołu Szkół Nr 1, miejscowości i regionu.
Nasza paczka sprawiła adresatom wiele radości.
Cieszymy się, że tym razem my mogliśmy dostarczyć pozytywnych emocji.

Link do strony FB szkoły w Jarocinie:

(1) Akademia Dobrej Edukacji – Jarocin | Facebook

Skip to content