Polecamy – nowe kryminały zakupione do biblioteki

Polecamy – nowe kryminały zakupione do biblioteki

10 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej odbyło się spotkanie autorskie z Jędrzejem Pasierskim. I myśmy też tam byli…

 

Jędrzej Pasierski (ur. 1984) – prawnik, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Pracował w organizacjach zajmujących się prawną ochroną środowiska, międzynarodową pomocą rozwojową oraz współpracą państw Europy Środkowo-Wschodniej. Autor thrillera W Imię Natury oraz cyklu powieści kryminalnych o Ninie Warwiłow: Dom bez klamek, Roztopy, Czerwony świt, Kłamczuch i Gniazdo. Za książkę Roztopy został uhonorowany Nagrodą Wielkiego Kalibru za najlepszą powieść kryminalną 2019 roku. Za Czerwony świt otrzymał nominację do Nagrody Złotego Pocisku, a za Kłamczucha – wyróżnienie w konkursie o Grand Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa. Jest również laureatem drugiego wyróżnienia w konkursie Czarny Kapelusz organizowanym przez Poznański Festiwal Kryminału „Granda” za kreację postaci komisarz Niny Warwiłow.

Mamy wszystkie te książki :). Znajduje się w nich dedykacja napisana przez autora dla czytelników naszej biblioteki. Książki zakupione zostały ze środków Rady Rodziców Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej.

Zapraszamy. Wypożycz i zaczytaj się…

Skip to content