Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Finał Powiatowej Licealiady Młodzieży

Finał Powiatowej Licealiady Młodzieży

W dniu 24.05.2022 r., na obiekcie stadionu sportowego w Mszanie Dolnej, odbył się Finał Powiatowej Licealiady Młodzieży w Szkolnej Drużynowej Lidze LA chłopców i dziewcząt.

Uczniowie naszej szkoły zdobyli I miejsce w kategorii dziewcząt oraz I miejsce w kategorii chłopców, wygrywając finał turnieju.

Naszą szkołę godnie i ambitnie reprezentowali następujący uczniowie:

DZIEWCZĘTA:

100m

  1. Ewelina Dębska 1Mp,
  2. Gabriela Gajda 2Cp2,
  3. Magdalena Karpiel 2 FHp.

200m

  1. Angelika Florek 2 FHp,
  2. Oleksandra Shchoma 1Op,
  3. Oliwia Zelek 2Pp.

400m

1.Zuzanna  Ślazyk 3C,

2.Magdalena  Mrózek 2Pp,

  1. Łucja Wiktor 1Wp.

800m

  1. Kinga Pytel 2rWp,
  2. Natalia Dębska 1rHp,
  3. Oliwia Tarczyńska 2Pp.

Kula

  1. Beata Kuzar 2FHp,
  2. Magdalena Kołodziej 2b,
  3. Justyna Tokarz 2T1.

Skok w dal

  1. Martyna Puch 3G/F,
  2. Julia Kurczab 3F/G,
  3. Oliwia Krzyściak 3Cp.

Sztafeta 4x100m

  1. Oleksandra Shchoma 1Op,
  2. Martyna Puch 2G/F,
  3. Magdalena Mrózek 2Pp,
  4. Zuzanna Ślazyk 3c.

CHŁOPCY:

100m

  1. Karol Załupski 1Mp,
  2. Mateusz Grucel 2T1,
  3. Adrian Dziedzic 1T1p.

200m

  1. Kamil Hybel 3brp,
  2. Sławomir Pazdan 1FT2p,
  3. Jakub Rożnowski 1T1p,

400m

  1. Bartłomiej Kurek 3Wp,
  2. Konrad Nowak 3b,
  3. Dariusz Kulig 1Mp.

800m

  1. Michał Zelek 3T1p,
  2. Wojciech Pachut 1dp.

1500m

  1. Kamil Wawrzyniak 3Cp,
  2. Jakub Florek 2FHp,
  3. Maksymilian Pachut.

Kula

  1. Karol Rudek 2F/H,
  2. Radosław Pławecki 3d,
  3. Robert Biernat 3T1p.

Skok w dal

  1. Dawid Kapturkiewicz 3T1p,
  2. Szczepan Dziadoń 3T1p,
  3. Robert Włodarczyk 3d.

Sztafeta 4x100m

  1. Kamil Hybel 3brp,
  2. Sławomir Pazdan 1FT2p,
  3. Karol Załupski 1Mp,
  4. Marcin Grucel.

Serdecznie gratulujemy całej drużynie oraz opiekunom: p. Halinie Stach i p. Jarosławowi Bukowcowi.

Skip to content