Weterynaria w finale Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Weterynaria w finale Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

8 kwietnia 2022 roku na Wydziale Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie odbyły się Zawody II stopnia (eliminacje okręgowe) XLV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Naszą Szkołę reprezentowali:

  • blok weterynaria: Patrycja Wąsowicz, klasa 3W/T3,
  • blok gastronomia: Magdalena Wiktor, klasa 4G, oraz Wiktoria Bargieł, klasa 3F/G,
  • blok agrobiznes: Diana Sroka i Anna Woźniak z klasy 3b.

Do kolejnego etapu – Zawodów III stopnia (eliminacje centralne)- zakwalifikowała się Patrycja Wąsowicz w bloku weterynaria. Jest to jedyna Olimpiada na świecie o tej tematyce, dlatego etap centralny jest zarazem etapem finałowym.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom Olimpiady  godnego reprezentowania naszej Szkoły. Dziękujemy również Radzie Rodziców za wsparcie finansowe udziału uczniów w Olimpiadzie.

Skip to content