Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Nasze uczennice w gronie laureatów Powiatowego Konkursu  „W rodzinie może być szczęście.”

Nasze uczennice w gronie laureatów Powiatowego Konkursu  „W rodzinie może być szczęście.”

16 grudnia 2021 r. w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie artystycznym organizowanym przez PCPR i Powiat Limanowski. Wśród zwycięzców znaleźli się uczniowie naszej szkoły. II miejsce otrzymała uczennica kl 1Mp- Weronika Kaleta, a III Patrycja Bieda  z  kl 1FTp. Gratulujemy laureatom i życzymy wielu sukcesów na polu artystycznym. Prace powstały pod kierunkiem mgr Anny Golonki

Więcej informacji o konkursie na stronie limanowskiego PCPR-u:

https://pcpr-limanowa.pl/blog/2021/12/16/rozstrzygniecie-konkursu-pn-w-rodzinie-moze-byc-szczescie/

Skip to content