Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska

Zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska

      Każdego roku  do schroniska trafia mnóstwo porzuconych, bezdomnych zwierząt. Część podopiecznych szybko znajduje nowy dom, lecz do wykarmienia wciąż pozostaje spora liczba zwierzaków. Z tego powodu klasa 4W organizuje zbiórkę karmy dla czworonożnych przyjaciół czekających na nowy dom.

 

      Każda rzecz przyniesiona przez Was, nawet w niewielkiej ilości, będzie pomocą dla pracowników schroniska przy opiece nad zwierzętami.

      Zbiórka będzie trwała od 22 listopada do 10 grudnia. Karmę prosimy przynosić do sali nr 29 lub do Pani Pedagog. Po zakończeniu akcji karma zostanie przekazana do schroniska dla zwierząt w Krakowie.

DZIĘKUJEMY ZA WSZELKĄ POMOC!!!

 

Skip to content