Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Kolejna odsłona konkursu Zawodowy GPS

Kolejna odsłona konkursu Zawodowy GPS

Jest nam bardzo miło poinformować, że rozpoczynamy VII edycję  konkursu Zawodowy GPS. Ze względu na wytyczne sanitarno-epidemiologiczne, bieżąca edycja  po raz kolejny będzie odbywać się w zmienionej formule. Śledźcie naszą stronę internetową: https://www.zawodowygps.zsnr1.limanowa.pl/ , oraz fanpage na FB.

Poniżej terminarz konkursu:

 

Termin rejestracji na platformie – od 03 listopada do 24 listopada 2021 r.

I etap: test on-line (eliminacje szkolne) – 29 listopada 2021 r.

Ogłoszenie wyników I etapu – 03 grudnia 2021 r.

Udostępnienie materiałów konkursowych, wytycznych i tematów prezentacji na platformie konkursu – 03 grudnia 2021 r.

II etap: (etap główny)– termin nadsyłania prezentacji do 14 stycznia 2022 r.

Skip to content