Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Czytaj PL – Akcja nie z tej Ziemi!

Czytaj PL – Akcja nie z tej Ziemi!

Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w akcję: ,,Czytaj PL’’, która od kilku lat promuje czytelnictwo w Polsce i poza jej granicami.  Przez cały listopad można korzystać z bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych ebooków i audiobooków. Aby wziąć udział w akcji wystarczy pobrać bezpłatną aplikację: Woblink z App Store lub Google Play i przejść do zakładki: ,,Czytaj PL’’. Po zeskanowaniu kodów, można pobierać bezpłatne e-booki i audiobooki z listy 12 dostępnych tytułów.

Lista dostępnych książek:

 1. Kornel Filipowicz „Formikarium”
 2. Anna Kańtoch „Wiosna zaginionych”
 3. Tomasz Lem „Awantura na tle powszechnego ciążenia”
 4. Stanisław Lem „Fantastyczny Lem. Antologia opowiadań według czytelników”
 5. Aleksandra Lipczak „Lajla znaczy noc”
 6. Robert Małecki „Żałobnica”
 7. Tomasz Michniewicz „Chwilowa anomalia”
 8. Marcin Mortka „Nie ma tego złego”
 9. Dionisios Sturis „Gorzkie pomarańcze”
 10. Beata Szady „Dziobak literatury. Reportaże latynoamerykańskie”
 11. Robert J. Szmidt „Per aspera ad astra”
 12. Magdalena Witkiewicz „Srebrna łyżeczka”

Zachęcamy do odwiedzenia strony poświęconej kampanii: http://akcja.czytajpl.pl/.

Miłego czytania : -)

Skip to content