Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Od siebie trzeba wymagać najwięcej…

Od siebie trzeba wymagać najwięcej…

Uchwałą Sejmu i Senatu RP rok 2021 ogłoszony został rokiem kardynała Stefana Wyszyńskiego w 120. rocznicę urodzin i 40. rocznicę śmierci. Kulminacją tych rocznic była beatyfikacja 12 września 2021r. w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

Z tej okazji biblioteka szkolna przygotowała okolicznościową gazetkę, prezentację oraz wystawę książek.

Zapraszamy do biblioteki!

Skip to content