Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Aktywna lekcja biologii w klasie 1Cp – fotoreportaż z wykonywania preparatów i mikroskopowania

Aktywna lekcja biologii w klasie 1Cp – fotoreportaż z wykonywania preparatów i mikroskopowania

Cele lekcji: Poznaliśmy elementy budowy mikroskopu. Nauczyliśmy się wykonywać preparaty mikroskopowe – preparaty świeże ze skórki cebuli. Dowiedzieliśmy się, w jaki sposób wykonywać obserwacje mikroskopowe i jak je dokumentować.

Skip to content