Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Życzymy wspaniałych wakacji

Życzymy wspaniałych wakacji

Najwspanialszym bagażem, który można przywieźć z wakacji,

jest ten pełen niezwykłych wspomnień.”

 

 

Rozpoczyna się wyczekiwany czas wakacji. Czas odpoczynku od codziennej nauki, zadań i sprawdzianów. Dziękujemy i gratulujemy wyników osiągniętych w nauce, olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych.

Drodzy Uczniowie!

Przed Wami wakacje. Korzystajcie z czasu wolnego, odpoczywajcie, ale nie zapominajcie o zdrowiu i bezpieczeństwie. Nabierajcie sił i energii do pracy w nowym roku szkolnym.

Szanowni Rodzice!

Dziękujemy za współpracę podczas zdalnego nauczania i wszelkie działania podejmowane na rzecz szkoły. Gratulujemy Państwu wyników osiągniętych przez Wasze dzieci.

Życzymy słonecznych, udanych, pełnych pozytywnych wrażeń, bezpiecznych i zdrowych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu!

 

Rada Pedagogiczna

Rada Rodziców

Samorząd Uczniowski

Skip to content