Nieodpłatna pomoc prawna, poradnictwo obywatelskie oraz mediacje

Nieodpłatna pomoc prawna, poradnictwo obywatelskie oraz mediacje

Informujemy, że Stowarzyszenie Sursum Corda realizuje projekt powierzony przez powiat limanowski, w ramach którego prowadzi nieodpłatną pomoc prawną,  nieodpłatne poradnictwo obywatelskie oraz nieodpłatne mediacje.

Celem projektu jest zapewnienie równego dostępu do darmowej pomocy prawnej na etapie przedsądowym oraz wsparcie mieszkańców w poradzeniu sobie z różnymi trudnymi sytuacjami życiowymi i formalnymi, przy wsparciu prawników, doradców obywatelskich i mediatorów.

Oprócz świadczenia indywidualnej, darmowej pomocy – prowadzą również edukację prawną, która zmierza do zwiększania świadomości prawnej społeczeństwa.

Szczegółowe informacje:

www.pomocprawna.sc.org.pl

www.fb.com/Nieodpłatna-Pomoc-Prawna-Stowarzyszenie-Sursum-Corda-809371925859194

Skip to content