List Pani Dyrektor do nauczycieli, uczniów i rodziców

List Pani Dyrektor do nauczycieli, uczniów i rodziców

Szanowni Państwo Nauczyciele!

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

 

Dobiega końca kolejny rok szkolny. Rok nietypowy, w większości przepracowany zdalnie. Bogatsi o ubiegłoroczne doświadczenia, opracowaliśmy i wdrożyliśmy nowe zasady e-edukacji i uważam, że dzięki dużemu zaangażowaniu całej społeczności szkolnej, ten wyjątkowo trudny czas przebiegł w naszej szkole sprawnie.

Pragnę w tym miejscu podziękować wszystkim Nauczycielom za troskę o rozwój wiedzy i umiejętności naszych uczniów, za przygotowywanie ich do egzaminów zewnętrznych i wielu konkursów. Dziękuję za życzliwą atmosferę w miejscu naszej pracy. A szczególnie dziękuję tym z Państwa, którzy mimo niesprzyjających warunków pracy robili wszystko, aby ich lekcje były atrakcyjne dla młodzieży, utrzymywali bliski kontakt z uczniami, cały czas się doskonalili zawodowo i podnosili swoje umiejętności korzystania z technologii IT, po to by sprostać nowym wyzwaniom w edukacji i oczekiwaniom uczniów.

Bardzo dziękuję moim zastępcom – Pani Małgorzacie Golonce, Pani Lucynie Pajor, Pani Zofii Pławeckiej i kierownikom – Pani Katarzynie Kiełbasie i Pani Monice Sukiennik za codzienną pracę, wsparcie w podejmowaniu decyzji, organizowanie życia szkolnego. Dziękuję, że zawsze mogłam na Was liczyć. Dziękuję Paniom pracującym w sekretariacie szkoły, w dziale księgowości i pracownikom obsługi – za solidność, sumienność i troskę o dobry wizerunek szkoły w środowisku.

Dziękuję Wam drodzy Uczniowie za to, że w zdecydowanej większości świetnie się odnaleźliście w zdalnym systemie edukacji. Gratuluję Wam wysokich wyników w nauce, sukcesów w wielu konkursach i angażowania się w różne projekty i przedsięwzięcia.

Składam serdeczne podziękowania Rodzicom – dziękuję za uczestniczenie w zdalnych wywiadówkach i za wsparcie, które udzieliliście Waszym dzieciom w trakcie zdalnego nauczania. Dziękuję za pracę Radzie Rodziców, za finansowanie wielu szkolnych inicjatyw, słowa podziękowania składam na ręce przewodniczącej Pani Jadwigi Gacek.

Przed nami  długo wyczekiwany czas letniego odpoczynku. Życzę wszystkim dobrych wakacji, udanych podróży, radości z poznawania nowych miejsc i ludzi. Proszę o rozwagę, ostrożność i troskę o zdrowie i życie swoje i innych.

Do zobaczenia we wrześniu!

Joanna Rudek

Dyrektor Szkoły

Skip to content