XXXIV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

XXXIV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

6 marca 2021r. w murach Politechniki Krakowskiej odbył się Etap Okręgowy  XXXIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej, tradycyjnie już, reprezentowała silna drużyna 13 uczniów technikum budowlanego. Wszyscy osiągnęli wysokie wyniki, a do Finału Centralnego, który zgodnie z harmonogramem  odbędzie się w dn. 15-17 kwietnia 2021 r. w Gdańsku, zakwalifikowały się trzy osoby: Piotr Chlipała z kl. IVT2, Karol Sułkowski z kl. IVT1 oraz Krzysztof Mól z kl. IVT2. Uczniowie Ci uzyskują tym samym tytuły finalistów, które gwarantują im prawo do przyjęcia bez postępowania kwalifikacyjnego na studia  w uczelniach technicznych (na podstawie uchwał Senatów uczelni).

Wszystkim uczestnikom i laureatom serdecznie gratulujemy! Mamy też nadzieję, że Zawody Centralne w tym szczególnym czasie będą mogły odbyć się stacjonarnie i  zgodnie z harmonogramem.

Do konkursu uczniów przygotowały p. Danuta Buszek – Wrona oraz p. Marta Wrona.

Skip to content