Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego EKO-PLANETA

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego EKO-PLANETA

            W tym roku szkolnym  Konkurs Ekologiczny Eko-Planeta został przeprowadzony w formie online. W XVI edycji konkursu, w obu kategoriach konkursowych: „Praca indywidualna” i „Test”, łącznie udział wzięło 114 uczniów z naszej szkoły, z klas: 1Gp, 1bp, 1Wp, 2WT3, 2Wp, 2FHp, 2Mp, 2T1p, 2Pp, 3C i 4W.

Z dumą informujemy, że Zespół Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego, drugi rok z rzędu, zdobył nagrodę w kategorii zespołowej za upowszechnianie wiedzy i aktywność.

W kategorii indywidualnej w teście konkursowym najlepszy wynik w naszej szkole osiągnęła: Zuzanna Bieda z klasy 2Wp, II miejsce zajęła Małgorzata Gancarz z klasy 3C, a trzecie miejsce zdobyli ex aequo: Dominika Plata z klasy 2WT3, Łukasz Król z klasy 2Mp i Anna Kęder z klasy 2FHp.

W kategorii indywidualnej najlepszy album wykonała: Zuzanna Bieda z klasy 2Wp, wyróżniono także prace Mikołaja Marca z klasy 2Wp oraz Joanny Półtorak z klasy 2T1p.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!

Opieka merytoryczną nad uczniami w konkursie pełniły: p. Agnieszka Sułkowska, p.Wiesława Biedroń, oraz p. Danuta Rosiek.

 

 

Skip to content