Sukces w konkursie „Poznaj swoje prawa w pracy”

Sukces w konkursie „Poznaj swoje prawa w pracy”

W dniu 17 marca 2021 r. w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie odbyło się wręczenie nagród w konkursie: „Poznaj swoje prawa w pracy”.

W turnieju na etapie regionalnym brało udział ponad 40 uczestników z różnych szkół województwa małopolskiego, w tym również uczennice Zespołu Szkół Nr 1 im. J.Piłsudskiego w Limanowej: Dorota Wojcieszak oraz Edyta Zelek z klasy 4b.

Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie bhp i prawa pracy, a także upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa oraz wagi dbałości o jakość stanowisk pracy i jej bezpieczeństwo.

Spośród wszystkich uczestników wyłoniono 3 najlepsze osoby, które będą reprezentować województwo małopolskie na etapie centralnym konkursu, w Warszawie.W gronie finalistów znalazła się również nasza uczennica Edyta Zelek.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe oraz symboliczne upominki, a finaliści cenne nagrody rzeczowe.

Uczestnikom serdecznie gratulujemy wiedzy, a naszej laureatce życzymy powodzenia w finale!

Uczennice do konkursu przygotowała pani Karolina Ruchała.

sdr
sdr
Skip to content