Pomóżmy naszemu koledze!

Pomóżmy naszemu koledze!

Bartek jest uczniem klasy 2M liceum ogólnokształcącego naszej szkoły i od urodzenia choruje na zanik mięśni. Mama wychowuje Bartka sama, stara się zapewnić mu podstawowe środki do właściwego codziennego funkcjonowania, ale nie wszystkie przeszkody są w stanie pokonać sami. W celu polepszenia komfortu życia Bartkowi potrzebny jest nowy, specjalistyczny wózek, na który niestety – bez pomocy osób o dobrym sercu – rodziny nie będzie stać.

Dlatego w imieniu Bartka zwracamy się do Was drodzy uczniowie, rodzice oraz nauczyciele o pomoc w zebraniu potrzebnych środków finansowych. Poniżej publikujemy list pani Renaty Łąckiej- mamy ucznia. Prosimy o wsparcie w miarę Waszych możliwości .

„Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc i wsparcie finansowe w celu zakupu wózka specjalistycznego dla mojego niepełnosprawnego syna Bartka, który od urodzenia choruje na zanik mięśni. Syn wymaga całodobowej opieki, więc ja nie mogę podjąć żadnej pracy. Zakup wózka jest dla nas bardzo dużym wydatkiem, gdyż kosztuje on 19 800 złotych. Wózek składa się z dwóch części: stelaż domowy umożliwia synowi indywidualną naukę w liceum, część druga to koła spacerowe. Wysoka cena wózka uniemożliwia nam zakup, ponieważ utrzymujemy się z renty rodzinnej (po ojcu) i świadczeń z GOPS-u.

Jeśli Państwo wyrażą chęć wpłaty, podaję numer konta: jest to sklep medyczny w Gorlicach „Life Care GL+ Sp. z o.o.”, który realizuje nasze zamówienie.
Nr konta: 39 1030 1188 0000 0000 9356 3000 w tytule przelewu  „na rzecz Bartłomiej Łącki”

Z wyrazami szacunku,

Bartek i mama – Renata Łącka.

Skip to content