Razem na święta

Razem na święta

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do niesienia pomocy w ramach corocznej akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej Razem na Święta.

Chętne klasy mogą włączać się w różne akcje charytatywne, które organizowane są na szczeblu ogólnopolskim bądź lokalnym. Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii tegoroczna edycja akcji będzie miała nieco odmienny charakter. Jesteśmy jednak przekonani, że wykażecie się kreatywnością w sposobach niesienia pomocy innym, szczególnie w tym okresie, kiedy tak wiele osób czeka na nasze wsparcie i zwykłe gesty życzliwości.
 
Podjętymi już działaniami w ramach akcji Razem na Święta możecie pochwalić się przesyłając informacje na temat zrealizowanych działań w prywatnej wiadomości na szkolny profil Facebook.

Liczymy na Wasze zaangażowanie!

Skip to content