Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego EKO-PLANETA

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego EKO-PLANETA

 4 marca odbył się Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planeta. W tegorocznej  XV edycji konkursu udział wzięła rekordowa liczna uczniów z naszej szkoły. Łącznie w obu kategoriach konkursowych „Praca indywidualna” i „Test” zaprezentowało się 112 osób z klas: 1T1, 1FG, 1M, 1Wp, 1WT3, 1b, 1FHp, 1Mp, 1T1p, 2G i 3W.

Z dumą informujemy, że Zespół Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego, jako jedna z dwóch szkół w Polsce, zdobył nagrodę w kategorii zespołowej za upowszechnianie wiedzy i aktywność.

W kategorii indywidualnej w teście konkursowym najlepszy wynik w naszej szkole osiągnęła Faustyna Lisek z klasy 1Mp, II miejsce zajął Rafał Czech również z 1Mp, a trzecie  miejsce na podium zajęła Kinga Bobowska z klasy 3W.

Z kolei w kategorii indywidualnej najlepszy album wykonała Justyna Katra z klasy 3W, wyróżniono także prace Natalii Żelasko i Anny Twaróg z klasy 1T1 oraz Weroniki Kędroń  i Patrycji Nowak z klasy 1b.

Szkoła otrzymała dyplom uznania i automatyczną niszczarkę do papieru. Najlepsi uczestnicy obu kategorii otrzymali nagrody książkowe, a wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie pamiątkowe dyplomy. 

                                                           Szkolny koordynator konkursu

                                                           Danuta Rosiek

 

Skip to content