Kolejny sukces sportowy naszych uczniów

Kolejny sukces sportowy naszych uczniów

Pomimo odwołania zawodów w II okresie bieżącego roku szkolnego, nasza szkoła po raz kolejny zajęła I miejsce w Powiatowym Współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Licealiady Młodzieży w roku szkolnym 2019/2020.
Od września do 12 marca uczestniczyliśmy w zawodach sportowych w ponad 20 konkurencjach.

Drodzy uczniowie, reprezentowaliście naszą szkołę między innymi w sztafetowych biegach przełajowych, tenisie stołowym indywidualnym i drużynowym, koszykówce 3×3 dziewcząt i chłopców, piłce ręcznej dziewcząt i chłopców, pływaniu indywidualnym i drużynowym, halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców, narciarstwie alpejskim, MTB, siatkówce dziewcząt i chłopców oraz szkolnej lidze lekkoatletycznej.

Chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za godne reprezentowanie naszej szkoły, za zaangażowanie, za wysiłek, za pot, za radość, za każdą dodatkową chwilę spędzoną z nami na zajęciach SKS oraz zawodach.
Sukces sportowy naszej szkoły to głównie Wasza zasługa.
Jesteśmy z Was dumni! 🙂

         Nauczyciele wychowania fizycznego

Skip to content