Zabawa karnawałowa dla dzieci

Zabawa karnawałowa dla dzieci

Już niedługo koniec karnawału, wszak tłusty czwartek w najbliższym tygodniu, więc na pożegnanie tego radosnego okresu 15 lutego w Zespole Szkół Nr 1 odbyła się jak co roku zabawa karnawałowa dla dzieci pracowników.

W wesołych dyskotekowych rytmach dzieci bawiły się pod czujnym okiem rodziców oraz pani Ani – animatorki zabaw dziecięcych. Na sali w czasie zabawy zrobiło się bardzo kolorowo, gdyż dzieci były przebrane w stroje swoich ulubionych bohaterów – tańczyły przepiękne księżniczki w towarzystwie utalentowanych sportowców,  biegały małe pszczółki i czerwone biedronki, a miedzy nimi psociły kotki. Wszyscy bawili się bardzo wesoło, a w czasie odpoczynku na dzieci czekał mały, słodki poczęstunek.

Bal pozwolił dzieciom i rodzicom na spędzenie czasu w miłej, karnawałowej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości. Dziękujemy za zaangażowanie się w przygotowanie i przeprowadzenie zabawy.

Kolejny bal już za rok!

Skip to content