Julka – brawo!

Julka – brawo!
       Uczennica klasy IIIC – Julia Florek trenuje od kilku lat trójbój siłowy. Jest to jedna z dyscyplin sportów siłowych. Ostatni rok przyniósł Julii wiele znaczących sukcesów. W kwietniu 2019 wystąpiła w Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym i zajęła 3 miejsce w kategorii juniorek. We wrześniu 2019 wzięła udział Pucharze Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym i zajęła 3 miejsce z wynikiem 282,5 kilogramów. Rekord poprawiła w Ogólnopolskich Mistrzostwach Małopolski, osiągając 290 kilogramów. Sportowy rok zakończyła wielkim sukcesem w Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym: 2 miejsce w kategorii juniorek i 3 miejsce w grupie seniorek.
      Julka godzi obowiązki szkolne z treningami sportowymi. Wymaga to od niej wielkiej samodyscypliny i pracowitości.Brawo Julko! Także za życzliwość i uśmiech na co dzień.Życzymy sukcesów podczas matury i  w wybranej dyscyplinie sportowej.
dav

Skip to content