Bal studniówkowy 2020

Bal studniówkowy 2020

W sobotni wieczór 25 stycznia 2020 roku, krokiem tradycyjnego poloneza swój bal  studniówkowy rozpoczęli uczniowie klasy III C liceum ogólnokształcącego oraz uczniowie technikum: IVb2, IVT2, IVF/H i IVG1

Uroczystość prowadzili przedstawiciele tegorocznych maturzystów: Monika Franczak z klasy IVG1 oraz Mateusz Dąbrowski – uczeń klasy IVT2

Bal klas maturalnych otworzyła pani Dyrektor Joanna Rudek, przy wsparciu pani Dyrektor Małgorzaty Golonki.

Nie zabrakło również gości: posłów na Sejm RP – pani Urszuli Nowogórskiej oraz pana Wiesława Janczyka, Starosty Powiatu Limanowskiego – pana Mieczysława Urygi, pana Janusza Guzika – Inspektora Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Limanowej oraz przewodniczącego Rady Rodziców – pana Piotra Zonia.

 

,,(…) I szły pary po parach hucznie i wesoło
Rozkręcało się, znowu skręcało się koło
Jak wąż olbrzymi, w tysiąc łamiący się zwojów (…)”
Pan Tadeusz księga XII

 

Był tradycyjny polonez, podziękowania dla dyrekcji, gości oraz wychowawców, a potem… wyśmienita zabawa taneczna do białego rana!

Skip to content