XII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej

Ruszyła XII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej, organizowanego przez magazyn „Charaktery”. Na zwycięzców czekają indeksy na psychologię!

Do udziału w Turnieju zaproszeni są wszyscy uczniowie szkół średnich, którzy chcą zgłębiać tajniki wiedzy psychologicznej oraz lepiej poznać siebie i innych ludzi, studiując zalecane artykuły i książki.

Od uczestników będzie wymagana m.in. znajomość wybranych artykułów publikowanych w „Charakterach” oraz wskazanej lektury turniejowej.

Uczniowie najpierw sprawdzą swoją wiedzę podczas eliminacji on-line. Sto osób z najlepszymi wynikami przejdzie do finału, który odbędzie się 4 kwietnia 2020  roku w Warszawie.

Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody: indeksy na stacjonarne studia magisterskie w Instytucie Psychologii na Wydziale Filozoficznym UJ, a także stypendia i nagrody rzeczowe.

Link do regulaminu Turnieju: https://charaktery.eu/turniej-psychologiczny/regulamin

Osoby zainteresowane udziałem w Turnieju proszeni są o zgłaszanie się do pedagogów szkolnych lub psychologa do końca grudnia (psycholog pełni dyżur w poniedziałki w godz. 8.00-14.00 w budynku A oraz w piątki w godz. 8.00 do 12.00 w budynku B).

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content