Sukces w konkursie „Poznaj swoje prawa w pracy”

Sukces w konkursie „Poznaj swoje prawa w pracy”

W dniu 12 grudnia 2019 r. w Krakowie odbył się etap regionalny konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp pn. „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy.

Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie bhp i prawa pracy, a także upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa oraz wagi dbałości o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwo pracy.

W konkursie tym naszą szkołę godnie reprezentowały uczennice klasy 3b – Dorota Wojcieszak i Edyta Zelek. Dziewczyny wykazały się dużą wiedzą z zakresu prawa pracy oraz przepisów bhp. Spośród 85 uczestników zmagań wyłonione zostały 3 najlepsze osoby, które będą reprezentować województwo małopolskie w etapie centralnym konkursu w Warszawie. W gronie finalistów znalazła się również nasza uczennica – Dorota Wojcieszak.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe oraz symboliczne upominki, a finaliści cenne nagrody rzeczowe.

Uczestnikom serdecznie gratulujemy wiedzy, a zwyciężczyni życzymy powodzenia w finale.

Opiekunem konkursu jest Pani mgr Karolina Ruchała.

Skip to content