Powiatowy Konkurs Wiedzy o AIDS

Powiatowy Konkurs Wiedzy o AIDS

Powiatowy Konkurs Wiedzy o AIDS „Nie daj szansy AIDS”

IV miejsce dla naszej uczennicy Moniki Pawlikowskiej

 10 grudnia 2019 roku w Zespole Szkół im. KEN w Tymbarku odbył się finał III edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy o AIDS „Nie daj szansy AIDS”. W konkursie uczestniczyło 20 uczniów z 5 szkół ponadpodstawowych powiatu limanowskiego. 

Naszą szkołę reprezentowali:

Justyna Katra  – klasa 3 W

Monika Pawlikowska – klasa 2 C

Danuta Wilczyńska – klasa 2 C

Kacper Wójcik – klasa 2 W

 Laureatami  Konkursu Wiedzy o AIDS zostali:

I miejsce – Łucja Poręba – Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku,
II miejsce – Anna Ceklarz – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. inż. Józefa Marka w Mszanie Dolnej,
III miejsce – Klaudia Kruczek – Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku,
IV miejsce – Monika Pawlikowska  – Zespół Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego w Limanowej,
V miejsce – Zofia Wójcik  – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. inż. Józefa Marka w Mszanie Dolnej,
VI miejsce – Anna Filipiak  – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana w Limanowej.

Organizatorem konkursu był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny  w Limanowej we współpracy z: Zespołem Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku oraz Biblioteką Pedagogiczną w Limanowej. Konkurs objęty był Honorowym Patronatem Starosty Limanowskiego – Mieczysława Urygi.

W etapie szkolnym Konkursu Wiedzy o AIDS, który został przeprowadzony 27 listopada w naszej szkole udział wzięło 65 uczniów z klas: 4W, 3W, 2W i 2C. Do konkursu uczniów z klas technikum przygotowała pani Danuta Rosiek, z klasą 2 C pracowała pani Agnieszka Sułkowska.

Etap szkolny wygrała Justyna Katra z klasy 3W, II miejsce zajął Kacper Wójcik z klasy  2W, a trzecie miejsce ex aequo zajęli: Edyta Faron z klasy 2W oraz Danuta Wilczyńska i Monika Pawlikowska z klasy 2C.

 

                                                                                    Szkolny koordynator konkursu

                                                                                             Danuta Rosiek

Skip to content