Ekonom Mistrzem Powiatu

Ekonom Mistrzem Powiatu

W dniu 18.12.19 na hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej odbyły się halowe rozgrywki piłki nożnej dziewczyn o mistrzostwo powiatu limanowskiego. Nasze zawodniczki odniosły długo wyczekiwane zwycięstwo w tej kategorii . Warto odnotować fakt, że nasza drużyna była najmłodszą spośród wszystkich występujących. Do turnieju zgłoszonych było 6 zespołów, grano systemem każdy z każdym. Cała drużyna pokazała niesamowitą wolę walki, oraz zaangażowanie, za co należą jej się słowa uznania.

Drużyna Ekonoma zanotowała następujące rezultaty :

Ekonom – Orkan 2:0

Ekonom – ZSP Mszana Dolna 0:2

Ekonom – Tischner 2:1

Ekonom – ZSTI Mszana Dolna 3:0

Ekonom – KEN Tymbark 1:0

Ogolna klasyfikacja turnieju :

 1. Ekonom
 2. ZSP Mszana Dolna
 3. Tischner
 4. Orkan
 5. KEN Tymbark
 6. ZSTI Mszana Dolna

Naszą drużynę reprezentowały uczennice :

 1. Natalia Kądziołka
  2. Amelia Kaja
  3. Joanna Gonet
  4. Dorota Król
  5. Ewelina Strug
  6. Julia Tomczyk
  7. Julia Zając
  8. Julita Banach
  9. Maria Krzysztofiak
  10. Monika Janas
  11. Renata Sukiennik
  12. Zuzanna Ślazyk
  13. Zuzanna Guzik

Trener  : Wojciech Tajduś

Skip to content