Uczennice naszej szkoły w gronie laureatów konkursu plastycznego Dobro ma moc

Uczennice naszej szkoły w gronie laureatów konkursu plastycznego Dobro ma moc

Uczennice naszej szkoły w gronie laureatów konkursu plastycznego pt” Dobro ma moc”

12 grudnia w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Dobro ma moc”, którego organizatorem było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i średnich z naszego powiatu. Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy plastycznej o tematyce związanej z promocją postaw prospołecznych, dbania o relacje w domu, szkole i w otoczeniu. Z naszej szkoły, w konkursie wzięli udział uczniowie klas pierwszych, którzy wykonywali swe prace na lekcjach plastyki i  wiedzy o kulturze. Laureatkami zostały uczennice IV Liceum Ogólnokształcącego: z kl IM – Zuzanna Ziaja (II miejsce), oraz z kl IP  – Martyna Filipek (III miejsce).   

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów na polu artystycznym.

Więcej informacji o konkursie oraz Galeria nagrodzonych prac na stronie PCPR Limanowa

https://pcpr-limanowa.pl/blog/2019/12/13/uroczyste-wreczenie-nagrod-w-konkursie-plastycznym-pn-dobro-ma-moc/

Skip to content