Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Bal półmetkowy

Bal półmetkowy

Bal półmetkowy za nami…

W sobotę 23 listopada młodzież naszej szkoły bawiła się na corocznej zabawie półmetkowej. Wzięły w niej udział klasy drugie liceum i trzecie technikum wraz ze swoimi wychowawcami i zaproszonymi nauczycielami. Tym razem impreza przeniosła się z murów szkolnych do lokalu o nazwie Leśna Perła. Mogliśmy poczuć atmosferę prawdziwego balu dzięki gustownym i bogatym wnętrzom tej sali bankietowej. Do tańca przygrywała nam kapela o nazwie Hulanka.

To był naprawdę niezapomniany wieczór!

A więc… byle do studniówki!

Skip to content