I miejsce w Wojewódzkim Konkursie

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Wiedzy o województwie Małopolskim”

30 października 2019 roku odbył się okręgowy konkurs „Wiedzy o województwie Małopolskim” w Audytorium im. W. Danka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

W konkursie uczestniczyło około 60 uczniów z 20 szkół małopolskich. Zespół Szkół Nr 1 reprezentowały uczennice, które wygrały etap szkolny: Ewelina Mamak – kl. 4b1, Zuzanna Florek –  kl. 2P, Mariola Motyka – kl. 4F/H, pod opieką pani Agaty Ziemby. Każdy uczestnik otrzymał test zawierający 50 pytań geograficznych, kulturowych i przyrodniczych, w tym zdjęcia, na których należało rozpoznać obiekty leżące na terenie Małopolski.

W czasie oczekiwań na wyniki konkursu odbyły się trzy ciekawe wykłady przeprowadzone przez dr Krzysztofa Wiedermanna, dr Pawła Sróża i mgr Marka Żołądka, w którym uczestniczyli uczniowie wraz ze swoimi opiekunami.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że I miejsce w konkursie zajęła EWELINA MAMAK.

 GRATUJEMY!!!

Skip to content