Gratulujemy naszym stypendystom

Gratulujemy naszym stypendystom

18 października 2019 r . 22 uczniów naszej szkoły z rąk Starosty Limanowskiego pana Mieczysława Urygi otrzymało stypendia za najlepsze wyniki w nauce. O przyznaniu stypendium decydowała:

– średnia ocen uzyskana przez ucznia w poprzednim roku szkolnym,

– w przypadku takiej samej średniej decydowała  ocena z zachowania,

– w przypadku takiej samej średniej ocen i ocen z zachowania decydował wynik egzaminu gimnazjalnego.

W roku szkolnym 2019/2020 stypendia otrzymali:

Szotkowska Gabriela – 4 F/H, Pałka Dominik – 2M, Dąbrowska Adrianna –  4T1, Kucharczyk Anna –  4b1, Nadkańska Natalia –  4b1, Pajor Aneta –  4F/H, Gancarz Małgorzata –  2C, Ścianek Marta –  2b1, Migacz Karolina –  3P, Puchała Aneta –  2C, Koza Patrycja –  4b1, Sułkowski Karol –  3T1, Syktus Ewelina –  4T2, Wojcieszak Dorota –  3b, Aleksandrowicz Marek –  2b2/H, Burek Natalia –  2M, Kotlarz Kinga – 4F/H, Mrózek Łucja – 2C, Zbyrowska Natalia – 3P, Jania Maria –  2G, Dutka Natalia –  2P, Papież Dominika –  3P.

Jesteśmy dumni z naszych stypendystów, gratulujemy i życzymy im dalszych sukcesów.

Skip to content