Zajęcia terenowe w KoniGórce

Zajęcia terenowe w KoniGórce

03.06.2019 r. mieliśmy przyjemność odwiedzić malowniczo położoną stadninę koni KoniGórka w Łukowicy prowadzoną przez panią Sylwię Mądzelewską-Pietrzak wraz z rodziną. Właścicielka prowadziła bardzo ciekawy wykład dotyczący ras, umaszczenia, żywienia, chorób, zabiegów pielęgnacyjnych i imprintingu u koni. Następnie mogliśmy w praktyce zastosować przedstawione informacje.

Zachwyceni ogromem wiedzy i życzliwością pani Sylwii z niecierpliwością oczekujemy kolejnych zajęć w KoniGórce.

Wszystkim zainteresowanym tematyką hodowli koni, hipoterapii oraz jazdy konnej gorąco polecamy to wspaniałe miejsce. Właścicielom bardzo dziękujemy za otwartość i serdeczne przyjęcie.

                                                                                              Pozdrawiamy Weterynaria 1W

Skip to content