Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Po wytężonej pracy nadszedł oczekiwany czas odpoczynku. W środę 19.06. 2019 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego, tradycyjnie rozpoczęte od Mszy św. W uroczystości oprócz dyrekcji, nauczycieli i uczniów wzięli udział zaproszeni goście – Wicedyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Limanowej pan Wincenty Tokarczyk, przedstawiciel firmy Muniak i rodzice.

Pani dyrektor Joanna Rudek podsumowała trudny mijający rok szkolny. Pogratulowała uczniom wspaniałych wyników w nauce i życzyła bezpiecznych wakacji. Pan Wincenty Tokarczyk odczytał list od Starosty Limanowskiego z gratulacjami i życzeniami udanego wypoczynku. Podobne słowa skierował do zebranych Przewodniczący Rady Rodziców pan Piotr Zoń.

W imieniu młodzieży głos zabrał Olgierd Halota, który powtórnie został wybrany na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Podziękował dyrekcji, nauczycielom i wszystkim życzył wspaniałych wakacji.

W minionym roku szkolnym wyjątkowo dużo uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem, a najlepsi otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców i firmę Muniak.

W programie uroczystości nie zabrakło chwil wzruszenia. Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców kwiatami i ciepłymi słowami pożegnali przechodzącą na emeryturę wieloletnią nauczycielkę języka polskiego panią Lidię Fiejtek.

Na zakończenie zaprezentowany został hymn szkoły, do którego słowa napisała polonistka pani Anna Biedroń, a muzykę skomponował nauczyciel muzyki pan Leszek Mordarski. Od września  hymn wejdzie do Ceremoniału Szkoły i będzie towarzyszył szkolnym uroczystościom.

Zespół Consonans pożegnał wszystkich wakacyjną piosenką i uczniowie udali się do sal, gdzie otrzymali świadectwa i podziękowali swoim wychowawcom za całoroczną opiekę.

Skip to content