Kolejne zwycięstwo naszych piłkarzy

Kolejne zwycięstwo naszych piłkarzy

17 maja na stadionie MKS Limanovia odbył się turniej piłki nożnej – Szóstki Piłkarskie dla chłopców ur. w 1999 i młodszych o mistrzostwo powiatu limanowskiego. Organizatorem zawodów był ZPO – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego w Limanowej oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa. W turnieju wzięło udział 6 zespołów: ZSTI Mszana Dolna, ZSTiO Limanowa, I LO Limanowa, ZS 1 Limanowa, ZSOiZ Limanowa, ZS Tymbark. W wyniku odprawy z opiekunami ustalono kolejność rozgrywania meczy w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”.

Po zaciętej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna Zespołu Szkół nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej  wygrywając z dużą przewagą zarówno mecze w swojej grupie jak i mecz finałowy.

Wyniki eliminacji:

ZS1 Limanowa – ZSTiO Limanowa   14:1

ZS1 Limanowa – I LO Limanowa  6:2

Mecz o I miejsce:

ZS1 Limanowa – ZSOiZ Limanowa  6:1

Drużyna pod opieką pana Tomasza Sebastjańskiego wystąpiła w następującym składzie:

Karol Pietrzak, Mariusz Koszut, Patryk Opoka, Szymon Majeran, Tomasz Miśkowiec, Paweł Pławecki, Szymon Orzeł, Kamil Palacz, Kacper Skrzatek, Szymon Pietrzak.

Gratulujemy drużynie, trenerowi oraz trzymamy kciuki za występ w Półfinale Małopolskiej Licealiady, która odbędzie się 30 maja w Limanowej.

Skip to content