Głosowanie na najlepszą pracę plastyczną w XII Międzyszkolnym Konkursie Prozdrowotnym Zdrowie to Twój skarb

Głosowanie na najlepszą pracę plastyczną w XII Międzyszkolnym Konkursie Prozdrowotnym Zdrowie to Twój skarb

15 marca odbył się etap szkolny XII Międzyszkolnego Konkursu Prozdrowotnego Zdrowie to Twój skarb. Do konkursu zgłosiło się 82 uczniów z klas biologiczno – chemicznych 1C, 2C, 3C oraz                  technikum weterynaryjnego z klas 2W, 3W i 4W. Test konkursowy obejmował 34 zadania dotyczące budowy i funkcjonowania układu rozrodczego, chorób i higieny tego układu oraz rozmnażania i rozwoju człowieka. Największą liczbę punktów i awans do etapu międzyszkolnego uzyskały:

Julianna Olchawa kl. 3 C – I miejsce

Żaneta Nowak kl. 3C – II miejsce

Beata Szydłowska 3C – III miejsce

Edyta Smaga kl. 2C – IV miejsce

Patrycja Zając kl. 3C  – V miejsce

Opiekę merytoryczną nad uczennicami, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu sprawuje pani Agnieszka Sułkowska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom etapu szkolnego. Laureatom gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie na etapie powiatowym, który odbędzie się 5 kwietnia.

Koordynatorem konkursu jest pani Danuta Rosiek


Rozpoczynamy głosowanie na najlepszą pracę plastyczną nt. Kocham życie – dbam o zdrowie. Swój głos możesz oddać na stronie:

https://ebelfer.boo.pl/konkurs/

Głosowanie trwa do 1 kwietnia 2019. Autor najlepszej pracy wybranej przez internautów otrzyma nagrodę rzeczową na oficjalnym podsumowaniu konkursu, które odbędzie się 5 kwietnia 2019 r. o godz. 11.00 w budynku B naszej szkoły.

Zapraszamy do głosowania!

Skip to content