Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Spotkanie z dietetykiem

Spotkanie z dietetykiem

Warsztaty z dietetykiem Justyną Liszką z Centrum Dietetycznego ,,Projekt Zdrowie’’ w Limanowej

 Dnia 1 lutego 2019 roku  uczniowie z klas drugiej i trzeciej Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, wzięli udział w warsztatach z dietetykiem. Zajęcia prowadziła pani Justyna Liszka z Centrum Dietetycznego ,,Projekt Zdrowie’’ w Limanowej.

Tematem przewodnim spotkania były „Zasady zdrowego odżywiania oraz umiejętność czytania etykiet” ze zwróceniem uwagi na substancje szkodliwe występujące w żywności. Uczestnikom spotkania została również przedstawiona charakterystyka zawodu dietetyka. Uczniowie w czasie trwania warsztatów byli aktywni i chętnie zadawali pytania dotyczące zasad zdrowego odżywienia.

 Serdecznie dziękujemy pani dietetyk Justynie Liszce za poświęcony czas i ciekawe przeprowadzenie  prelekcji.

Skip to content