Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

08 lutego w naszej szkole odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W zawodach wzięli udział Michał Grucel z kl 1B1, Michał Kowalski oraz Michał Ślazyk z kl. 4T1, a także Karolina Kowalska z kl 3F/H.

Do zawodów miejsko – gminnych awansowali Michał Kowalski i Karolina Kowalska. Gratulujemy!

Kolejny etap turnieju odbędzie się w marcu.

Organizatorem i opiekunem był nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa – pan Robert Papież.

Skip to content