Deutsch ist einfach – rusza II edycja międzyszkolnego konkursu

Deutsch ist einfach – rusza II edycja międzyszkolnego konkursu

W  imieniu Dyrekcji i nauczycieli języka niemieckiego Zespołu Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji konkursu  językowego  „Deutsch ist einfach”.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 8 szkół podstawowych oraz 3 gimnazjum z powiatu limanowskiego. Ma on na celu zainteresowanie młodzieży językiem niemieckim oraz zachęcenie do nauki przy użyciu nowych technologii. Uczniowie mogą sprawdzić swoje umiejętności w konkursie leksykalno-gramatycznym lub tworząc film w języku niemieckim. Filmy można nakręcać indywidualnie lub w zespołach złożonych maksymalnie z dwóch uczniów. Uczestnicy muszą posiadać opiekuna w osobie nauczyciela-germanisty (Szkolny Koordynator Konkursu), który ich zainspiruje i zadba  o wszelkie formalności związane z konkursem.  Bardzo prosimy o zachęcenie młodzieży do udziału w konkursach.

Szczegółowe informacje oraz terminy zawiera regulamin znajdujący się w poniższym linku. Zgłoszenia do konkursu prosimy przesyłać do dnia 15 lutego  2019r. na adres mailowy: deutschisteinfach@interia.pl.

Regulamin II EDYCJI

Skip to content