Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

 

Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole. Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść. Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy sobie życzenia. To noc wyjątkowa, jedyna, niepowtarzalna noc Bożego Narodzenia….

 

 Szanowni Państwo Nauczyciele, Pracownicy administracji i obsługi, Państwo Emeryci, Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Przed nami najpiękniejsze dni w roku – okres Bożego Narodzenia.

Z tej okazji życzę Państwu dużo zdrowia, wielu sukcesów, spełnienia marzeń  oraz radości, optymizmu i wiary w pogodne jutro.  

Mam nadzieję, że Nowy 2019  Rok będzie dla Państwa szczęśliwy
i przyniesie  satysfakcję z własnych dokonań.

 Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to także czas prezentów. Pamiętajmy, że najważniejsze w tym okresie, jest  obdarowywanie siebie nawzajem obecnością, serdecznością, poczuciem bezpieczeństwa i życzliwością. 

 

                                                    Dyrektor Szkoły
                                                                               Joanna Rudek 

                                                                                  

 

Skip to content