Wyniki I etapu konkursu “Zawodowy GPS” – lista półfinalistów

Wyniki I etapu konkursu “Zawodowy GPS” – lista półfinalistów

Mamy ogromną przyjemność przedstawić wyniki półfinału IV Powiatowego Konkursu Zawodowy GPS. Konkurs jak co roku cieszył się ogromną popularnością, do finału przeszło 70 osób. Przypominamy, że II ETAP odbędzie się 04.01.2019 r. o godz 9:00 w Zespole Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej (ul. Piłsudskiego 81). Uczestnik wraz z opiekunem powinien zjawić się 30 minut wcześniej, zabrać ze sobą  długopis, linijkę oraz ewentualnie kalkulator. Materiały dydaktyczne do II ETAPU  dostępne są od dnia 08.12.2018r. Prosimy o zapoznanie się z bazą materiałów pomocniczych.

Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i udział w konkursie wszystkim uczestnikom, gratulujemy osiągniętego sukcesu oraz życzymy powodzenia półfinalistom.

 Pozdrawiamy i do zobaczenia w II etapie.

LISTA PÓŁFINALISTÓW I ETAPU  IV POWIATOWEGO KONKURSU ZAWODOWY GPS

  • Ardecki Kacper
  • Augustyn Gabriela
  • Banach Szymon
  • Bartos Lukasz
  • Biedroń Klaudia
  • Biernat Filip
  • Bubula Małgorzata
  • Cynar Karolina
  • Czech Miłosz
  • Czepiel Oliwia
  • Duda Dominik
  • Dutka Gabriela
  • Frączyk Zuzanna
  • Fryźlewicz Laura
  • Hebda Anna
  • Hybel Jakub
  • Janas Monika
  • Janik Ewelina
  • Jantas Kamila
  • Jarek Wiktoria
  • Jasica Paweł
  • Jasica Mariusz
  • Jasica Martyna
  • Jerek Mateusz
  • Kaim Kacper
  • Kocoń Jakub
  • Kokot Oliwia
  • Kotlarz Krystian
  • Kraska Katarzyna
  • Król Anna
  • Kuna Dominika
  • Kwiatkowski Szymon
  • Lis Karol
  • Lisek Karolina
  • Łagosz Agata
  • Małucha Sylwia
  • Marcisz Michał
  • Matras Adrian
  • Nawalaniec Patrycja
  • Nowak Gabriela
  • Orzeł Przemysław
  • Pająk Karolina
  • Paruch Wiktoria
  • Pławecka Barbara
  • Postrożny Robert
  • Półtorak Joanna
  • Puch Karolina
  • Pyrc Bartosz
  • Reinfus Daniel
  • Różalska Joanna
  • Rusin Emilia
  • Rusnak Wojciech
  • Sikoń Zuzanna
  • Skrzekut Bartłomiej
  • Skrzekut Jakub
  • Sukiennik Milena
  • Sułkowski Jakub
  • Szarek Aleksander
  • Szewczyk Anita
  • Tokarczyk Wiktoria
  • Toporkiewicz Xavier
  • Waligóra Justyna
  • Więcek Emilia
  • Wikar Julia
  • Wilk Wioleta
  • Włodarczyk Oliwia
  • Włodarczyk Wiktor
  • Wójtowicz Martyna
  • Wróbel Martyna
  • Zegan Anna