Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka

Jak co roku nasza szkoła zaangażowała się w projekt Szlachetna paczka, który ma na celu pomoc rodzinom w gorszej sytuacji materialnej. Tym razem za przygotowanie paczki odpowiedzialność wzięła drużyna harcerska „Cichociemni” oraz uczniowie klas 4F, 3F/H oraz 2F/H na czele z panią  Elżbietą Kitą. Uczniowie postanowili pomóc pani Klaudii, która samotnie wychowuje małego synka – Adrianka. Mimo tego, że ich sytuacja nie jest najlepsza, potrafią cieszyć się życiem i to wzbudziło w uczniach wielką empatię.

Święta to idealny czas by pomagać! – dlatego  warto pamiętać, że nasza pomoc jest potrzebna i liczy się zawsze, niezależnie od okazji. Cieszymy się, że możemy choć w najmniejszy sposób umilić komuś święta. Mamy nadzieję, że nasze prezenty nie tylko spowodują radość, ale także poprawią warunki życia rodziny.

Paczki dla rodziny zostaną dostarczone do magazynu Szlachetnej paczki 8 grudnia 2018 roku.

Skip to content