Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Limanowski Bieg Mikołajkowy

Limanowski Bieg Mikołajkowy

6 grudnia odbył się Limanowski Bieg Mikołajkowy dla Kubusia Dąbrowskiego. Celem tej inicjatywy było zebranie funduszy na dalsze leczenie Kubusia. Do akcji włączyła się klasa 3T1 wraz z wychowawczynią Lillą Kubacką – Pyrc. Uczestnicy biegu, po pokonaniu trzykilometrowej trasy, otrzymali pamiątkowe medale i słodki poczęstunek. Biegaczom towarzyszyli Święty Mikołaj i renifery.

Skip to content