Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Limanowska Ekstraklasa Futsalu

Limanowska Ekstraklasa Futsalu

Dobiegła końca I runda Limanowskiej Ekstraligi Futsalu. Nasza szkoła rozegrała 6 meczy, z których 5 wygrała, a 1 zremisowała. W szóstej kolejce, po znakomitym meczu, nasza drużyna pokonała ubiegłorocznego mistrza ligi – drużynę FB Wojtas 6:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Mariusz Koszut, Kacper Skrzatek, Kamil Palacz i Tomasz Miśkowiec.

Gratulujemy naszej szkolnej drużynie, która znakomicie prezentuje się w obecnych rozgrywkach. Dodać należy, iż w tabeli strzelców prowadzi nasz zawodnik Mariusz Koszut, w punktacji kanadyjskiej – Kamil Palacz, a cała drużyna naszej szkoły przewodzi klasyfikacji fair play.

Życzymy sukcesów w drugiej rundzie rozgrywek

Skip to content