Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Olimpiada „Zwolnieni z Teorii”

Olimpiada „Zwolnieni z Teorii”

Szkolna Grupa ,,Apetyt na Zdrowie” zachęca: 

Weź udział w Olimpiadzie Projektów Społecznych! 

Czy słyszałeś o Zwolnionych z Teorii?

Zawsze chciałeś wziąć udział w olimpiadzie, ale obawiałeś się, że nie opanujesz obszernej teorii?  Ta olimpiada zwalnia Cię od niej!

To pierwsza w Polsce  praktyczna i zespołowa olimpiada. 

Zadaniem zespołu zgłoszonych uczniów jest wymyślenie i zrealizowanie własnego projektu społecznego, którego celem będzie zmiana otaczającego nas świata na lepszy.

Projekt społeczny to każda, nawet najprostsza inicjatywa, która zmienia Twoje otoczenie.
Twój projekt może dotyczyć kultury, sportu, nowych technologii, przestrzeni miejskiej, sztuki… wszystkiego, co jest związane z Twoją pasją i zainteresowaniami. Projekt może też odpowiadać na problem społeczny w Waszym otoczeniu – np. być charytatywnym biegiem, warsztatami kulinarnymi czy kampanią przeciwko hejtowi w Internecie.

Co możesz zyskać? 

Udział w olimpiadzie daje Wam ogromne szanse na zaangażowanie się w życie społeczne oraz na zdobycie wielu praktycznych umiejętności, tak cenionych obecnie na rynku pracy.

Każdy, kto ukończy projekt zostaje finalistą Olimpiady, a najlepsze zespoły w Polsce będą rywalizować o ,,Wilki”- nagrody wręczone podczas Wielkiego Finału.

Udział w olimpiadzie jest bezpłatny.

Projekt należy zarejestrować do 30 listopada.

Jeśli masz ciekawy pomysł na projekt zgłoś się do opiekunów grupy ,,Apetyt na Zdrowie” pani Agnieszki Sułkowskiej lub pani Doroty Żelasko.

Więcej informacji na temat programu:

https://pl-pl.facebook.com/zwolnienizteorii

https://zwolnienizteorii.pl/

Skip to content