Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Konkursy z okazji rocznicy święta Niepodległości Polski

Konkursy z okazji rocznicy święta Niepodległości Polski

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Ogólnoszkolnego Konkursu Pieśni Patriotycznej „Śpiewajmy Niepodległej”, który został zorganizowany z okazji uroczystych obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Finał konkursu odbył się w naszej szkole  5 listopada 2018 roku.

 Kategoria zespół:

 I miejsce –  zespół z klas 1G i 1M w składzie: Magdalena Młynarczyk, Aleksandra Talarczyk, Magdalena Wiktor i Izabela Trojanowska za piosenkę pt. „Epitafium dla majora Ognia”

II miejsce – zespół z klas 1b1 i 1 T1 w składzie: Magdalena Kociołek, Joanna Janecka, Zuzanna Zborowska i Karol Brewczyński za piosenkę pt. „Dziewczyna z granatem”

III miejsce – zespół z klasy 4T1 za piosenkę pt. „Ojczyzno ma”

  Kategoria soliści:

1 miejsce – Aleksandra Morzywołek, piosenka pt. „Dziewczyna z granatem”

2 miejsce – Magdalena Mól, piosenka pt. „Rozkwitały pąki białych róż”

          Wyróżnienia:

 Izabela Wydra –  „Biały Krzyż”

 Julia Golonka  – „Taki kraj”

 Joanna Curzydło  – „Tchnienie wolności”


„Śpiewajmy Niepodległej” to nie jedyny konkurs przeprowadzony  w naszej szkole, aby uczuć odzyskanie suwerenności przez Polskę.  Poniżej prezentujemy wyniki szkolnych konkursów zorganizowanych przez nauczycieli historii i wos-u, które przyczyniły się do upamiętnienia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Konkurs plastyczny:

 I miejsce – Mateusz Dąbrowski – klasa 3T2

II miejsce –  Natalia Miśkowicz – klasa 1P

III miejsce – Daria Oleksy – klasa 2M

Wyróżnienie: Anna Dziadoń – klasa 2M

Konkurs historyczny:

 I miejsce – Karolina Wiktor, Marta Rosiek, Natalia Ćwik – klasa 3 C

II miejsce – Piotr Węgrzyn, Wiktoria Mazur – klasa 2 b

II miejsce –  Jakub Przechrzta, Piotr Twaróg-  klasa 1G

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursów i dziękujemy za zaangażowanie się w tak doniosłe wydarzenie jakim jest 100-lecie odzyskania niepodległości.

Skip to content