Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

26 Mistrzostwa Szachowe Powiatu Limanowskiego

26 Mistrzostwa Szachowe Powiatu Limanowskiego

9 listopada w naszej szkole odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach. Brały w nich udział reprezentacje 6 szkół.

Nasza reprezentacja w składzie: Magdalena Bubula (4b1), Szymon Matras (4T1), Przemysław Wójcik (3T1) oraz Kamil Pławecki (3T1) zajęła pierwsze miejsce i awansowała do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 28.11.2018 r. w Myślenicach.  

Gratulujemy zwycięzcom i już dziś zapraszamy na kolejną – przyszłoroczną – edycję mistrzostw szachowych.

Opiekun: pan Robert Papież.

Szczegóły  prezentują  tabela końcowa  i  tabelki rundowe zawodów :

26 mistrzostwa Limanowa

Skip to content