Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Sukces naszej uczennicy w konkursie poetyckim

Sukces naszej uczennicy w konkursie poetyckim

9 października w ramach spotkania autorskiego z Kazimierzem Burnatem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej zostały ogłoszone wyniki Międzynarodowego Konkursu Współczesnej Poezji Słowiańskiej organizowanego w Charkowie na Ukrainie.  Uczennica naszej szkoły, Daria Oleksy z klasy II M, otrzymała wyróżnienie w tym konkursie. Jej wiersze znalazły się w okolicznościowym tomiku poezji – po polsku oraz w tłumaczeniu na język ukraiński.

Serdecznie gratulujemy naszej utalentowanej uczennicy!

Skip to content